Виші МОЗу завдали державі збитків на 32 млн грн

  10 Вересня, 2015 13:40
  До адміністративної відповідальності притягнуто 71 посадовця на суму штрафів 11,6 тис. грн.

  Державна фінансова інспекція виявила розтрату 31,7 млн грн у 13-ти вищих навчальних закладах ІІІ та ІV рівнів акредитації, підпорядкованих Міністерству охорони здоров’я.

  Про це йдеться у повідомленні Держфінінспекції.

  Зазначається, що студенти, які навчалися за державним замовленням і не відпрацювали за направленням упродовж трьох років, не відшкодували вартості навчання, через що держбюджет втратив 7,7 млн грн.

  Крім того, у 6-ти вишах виявлено нестачу матеріальних цінностей на суму майже 20 млн грн.

  Також у всіх перевірених закладах установлено факти порушення законодавства з питань оплати праці, що призвело до її переплати майже на 5,7 млн грн.

  Неналежний контроль керівників навчальних закладів за повнотою і своєчасністю надходження коштів від надання платних послуг призвів до недоотримання 9-ма закладами понад 2,8 млн грн.

  До того ж під час проведення в 11-ти закладах будівельних і ремонтних робіт підрядним організаціям було переплачено 784 тис. грн.

  Завдяки заходам фінінспекторів відшкодовано втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 3,2 млн грн. До адміністративної відповідальності притягнуто 71 посадовця на суму штрафів 11,6 тис. грн. 

  Теги : МОЗ Держфінінспекція виш
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів