Відмова України від траншів МВФ ніяк не відобразиться на стані економіки – експерт

  11 Вересня, 2018 10:45
  Віктор Скаршевський вважає, що розвиток економіки не залежить від надання або ненадання кредитів.

  Економіст Віктор Скаршевський заявив, що відмова України від траншів Міжнародного валютного фонду ніяк не відіб'ється на стані української економіки. Таку думку економіст висловив в коментарі для golos.ua.

  "Що стосується України, то якщо вона відмовиться від чергового кредитного траншу, приміром, не підвищивши ціни на природний газ для населення, то на стані української економіки це ніяк не позначиться, тому що розвиток економіки не залежить від надання або ненадання кредиту", - підкреслив Скаршевський.

  За його словами, розвиток економіки залежить від інвестиційного клімату, захисту прав власності, припливу як внутрішніх, так і зовнішніх інвестицій, розширення ринків збуту.

  "Є кредит МВФ - немає кредиту МВФ, якщо необхідне рефінансування боргу, то просто робиться вихід на ринок зовнішніх запозичень з подальшим розміщенням євробондів. Це, звичайно, дорожче, але зате дозволяє державі проводити заплановану економічну політику", - додав економіст.

  Крім того, Скаршевський додав, що в українського уряду немає власної економічної програми, тому країна живе від траншу до траншу.

  Нагадаємо, політолог і директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко заявив, що місія Міжнародного валютного фонду прибула в Україну для того, щоб зупинити розтрату бюджетних коштів напередодні виборів.

  Теги : кредит МВФ дефолт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів