Видатки на адміністрацію, резиденції та дачі Порошенка збільшилися у 2,5 рази з 2015-го

  9 Лютого, 2018 17:45
  ДУС попри обіцянки не продав жодного об’єкта, а доступ до санаторіїв у Пуща-Водиці та Конча-Заспі простим громадянам досі закритий.

  Державне управління справами за чотири роки після втечі колишнього президента Віктора Януковича не продало жодного об’єкту попри заяви нової влади позбутися непрофільних підприємств.

  Про це йдеться у журналістському розслідуванні спільного проекту "Bihus.Info" та "24 каналу" - програмі "Гра слів".

  Як зазначається, у 2014 році тодішній тимчасовий президент Олександр Турчинов першим ділом підписав указ, згідно з яким Держуправління зобов'язувалося провести інвентаризацію та позбутися майна, яке не використовується для забезпечення діяльності президента.

  Після обрання новим главою держави Петра Порошенка ДУС очолив Сергій Березенко, який нині є нардепом від БПП. Він також підтримав плани пустити на продаж санаторії управління в Росії за 200-250 млн та приватизувати підприємства, не потрібні Адміністрації президента. Тоді ж було складено приблизний список об’єктів для відчуження.

  Також екс-голова ДУС Березенко обіцяв роздержавити дачі. Попри підписане розпорядження про дозвіл звичайним громадянам користуватися будинками у Пуща-Водиці та Конча-Заспі, потрапити туди без спецдопуску неможливо, як і знайти офіційно вільної для оренди нерухомості. Проживання в дачах платне, хоча держава компенсовує кошти підприємствам, що їх обслуговують.

  Окрім цього, Порошенко у 2015-му обіцяв скоротити видатки на свою адміністрацію та Держуправління справами. Натомість того ж року на їхню діяльність з бюджету виділили 1 млрд гривень. У 2016-му бюджет ДУС збільшився на 200 млн грн, а торік – на 1 млрд грн. У 2018-му видатки зростуть на щонайменше 300 млн грн.

  Теги : Порошенко Адміністрація Президента бюджет держзакупівлі Державне управління справами
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів