Звинувачений в гомофобії уповноважений з питань сім'ї не вступив на посаду - Кабмін

  8 Березня, 2016 13:36
  Буковинський втратив посаду в уряді через гомофобію та зв’язки з сектантами.
  Адріан Буковинський
  Фото з відкритих джерел
  Адріан Буковинський

  Кабінет міністрів України вирішив не призначати Адріана Буковинського на посаду свого уповноваженого з питань сім’ї та сімейних цінностей та оголосити натомість відкритий конкурс.

  Про це повідомили у прес-службі уряду.

  "Адріан Буковинський не вступив на посаду урядового уповноваженого з питань сім’ї, зараз щодо нього проводиться спецперевірка", – йдеться у повідомленні.

  Нагадаємо, 24 лютого уряд запровадив посаду уповноваженого з питань сім’ї та сімейних цінностей, а 2 березня обрав на цю посаду президента всеукраїнського благодійного фонду "Сім’я" Адріана Буковинського.

  Однак 7 березня національний ЛГБТ-портал України відшукав заяву Буковинського про те, що гей-культура призводить до знищення світу. Ці слова Адріан Буковинський сказав 28 лютого 2013 року на прес-конференції "Саміт Україна – ЄС: чи є шляхи зближення з Європою без пропаганди гомосексуалізму в Україні".

  "Суспільству нав’язують антинорми, нас готують до їхнього прийняття. Очікується, що суспільство змінить свій погляд на ці питання. Зараз на даному етапі ми дискутуємо про права геїв і лесбіянок. Але потрібно говорити і про інші персонажі гендерного спектру – педофілів, некрофілів, зоофілів і т.д. Це все ланки одного ланцюга", - заявив тоді Буковинський.

  Крім того, зазначимо: за інформацією ZAXID.NET, є підстави вважати, що Буковинський раніше був близьким до небезпечної тоталітарної секти Іллі Догнала, яка сама себе називала Українська правовірна греко-католицька церква (УПГКЦ) і у 2013 році звернулась до президента РФ Володимира Путіна з проханням ввести війська в Україну, а також тривалий час намагалась розколоти УГКЦ.

  НагадаємоКабмін затвердив Правила етичної поведінки держслужбовців, які забороняють критикувати владу.

  Теги : Путін російські війська ЛГБТ Кабмін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів