В "Укроборонпромі" анонсували будівництво боєприпасного заводу

  10 Липня, 2016 17:40
  Гендиректор "Укроборонпрому" заявив, що проектна документація та кошторис нового заводу з виготовлення боєприпасів – вже у Кабміні.

  Гендиректор "Укроборонпрому" Роман Романов в ефірі "5 каналу" заявив про готовність концерну розпочати будівництво заводу з виготовлення боєприпасів.

  "Ми створимо сучасне виробництво боєприпасів, яке відповідатиме всім міжнародним стандартам. Значні потужності дозволять не лише повністю задовольнити потреби ЗСУ, але й постачати продукцію на експорт. А це – стабільні валютні надходження до держбюджету. Отже, ми компенсуємо виділені кошти", – заяйдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: проектна документація і кошторис для будівництва заводу вже давно готові й направлені до Кабміна – "Загалом – понад 10 варіантів проекту. Як тільки уряд ухвалить відповідне рішення, "Укроборонпром" зможе розпочати роботу у цьому напрямку".

  Крім того, Романов підкреслив: "В Україні є інноваційні технології для виготовлення боєприпасів, але досі ми не мали у розпорядженні відповідної виробничої бази. Будівництво заводу дасть Україні певну незалежність: ми вироблятимемо не лише новітню зброю, а й снаряди для неї".

  Нагадаємо, єдиний в Україні завод боєприпасів знаходиться у тимчасово окупованому Луганську.

  Теги : Укроборонпром Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів