В Україні збільшилась середня заробітна платня

  26 Жовтня, 2015 21:28
  У вересні українці почали отримувати більші зарплати.

  У вересні на території України, у порівнянні з серпнем, на 138 гривень виросла середня заробітна плата штатного працівника. Про це повідомило "Еспресо.TV" з посиланням на Держстат.

  Зазначається, що середня заробітна плата штатного працівника тепер становить 4343 гривні.

  За даними Держстату кількість штатних працівників в Україні у вересні залишилася на рівні 8 млн осіб.

  Найвищі середні зарплати у вересні зафіксовано на авіаційному транспорті – 19,6 тис. грн, у фінансовій та страховій діяльності – 8,4 тис. грн і науково-технічній сфері – 6,7 тис. грн.

  Найменший рівень середньої зарплати у вересні був відзначений у сфері поштової та кур'єрської діяльності – 2,2 тис. грн, охорони здоров'я – 2,8 тис. грн, освіти – 3,2 тис. грн.

  За даними Держстату, середня заробітна плата штатних працівників зросла у порівнянні з серпнем в освіті – на 14,4%, наземному і трубопровідному транспорті – на 10,5% та сільському господарстві – на 8,5%. Зменшення середньої зарплати у порівнянні з попереднім місяцем відзначено на водному транспорті – на 13%, у сфері державного управління і оборони та сфері обов'язкового соціального страхування – на 4,2%, поштовій та кур'єрській діяльності – на 2,5%.

  Зазначимо, що середня заробітна плата для штатного працівника в Україні в серпні знизилася на 4,2%, або на 185 грн до 4205 грн із 4390 грн у липні.

  Теги : Держстат зарплати
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів