В Україні створили перший безпілотний автомобіль

  28 Березня, 2018 11:58
  Першим автомобілем, здатним пересуватися без участі живого водія, став Lanos.

  В Україні створили перший безпілотний автомобіль Lanos. Сконструювала транспортний засіб, який здатний пересуватися без участі живого водія, запорізька компанія "Інфоком ЛТД", передає ain.ua.

  За словами керівника департаменту по безпілотним технологій "Інфоком ЛТД", компанія вибрала Lanos в якості першого безпілотного автомобіля, оскільки українці вважають його національним авто.

  За пересування безпілотного Lanos відповідає єдина відома українська система управління Pilotdrive, робота над якою ведеться з 2015 року. Камери, датчики і радари дозволяють автопілоту ефективно і безпечно пересуватися по дорозі. А наявність тепловізора уможливлює поїздки на автомобілі навіть вночі.

  При виникненні перешкод Pilotdrive приймає миттєві рішення за частки секунди. Для перевезення пасажира з пункту А в пункт B безпілотник використовує навігаційні карти.

  Слід відзначити, що в Україні правила дорожнього руху не передбачають використання безпілотника, тому за кермом авто повинен знаходиться водій. На даний момент ціна Pilotdrive ще не відома.

  Нагадаємо, Траса "Львів-Краковець" може стати першою платною автодорогою України.

  Теги : Запоріжжя автомобілі
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів