В Україні може суттєво здорожчати газ для авто

  14 Квiтня, 2017 10:52
  РФ планує обмежити експорт зрідженого газу в Україну. Право на його поставки можуть отримати компанії, пов'язані з Курченком та Януковичем-молодшим.

  Росія планує з травня обмежити експорт зрідженого газу в Україну, пишуть ЗМІ.

  Так, на нараді в Міністерстві енергетики РФ представників нафтогазових компаній попередили, що з 1 травня ЗВГ в Україну доведеться поставляти через одну з трьох компаній: "Ойл Трейдінг Груп", "Нафтопродукт Трейдинг" і "Перспектива трейд груп".

  За даними ЗМІ, за всіма трьома компаніями стоять бізнесмени Сергій Курченко і син президента-втікача Віктора Януковича Олександр.

  Джерела уточнюють, що на зустрічі в Міненерго були присутні й представники компанії Курченка ВЕТЕК, яка контролювала майже всі поставки ЗВГ і нафтопродуктів в Україні до 2014 року.

  Виробники, які постачають невеликі обсяги скрапленого газу, можуть перенаправити їх на інші ринки, інші спробують домогтися дозволу прямих поставок або знайти обхідні шляхи, наприклад, через Білорусь.

  На думку експертів, для України скорочення обсягів імпорту "може стати справжньою катастрофою" (з урахуванням того, скільки машин їздить в країні на ЗВГ), оскільки це спричинить різке зростання цін на сировину.

  Нагадаємо, на початку квітня РФ припинила поставки скрапленого газу в різних напрямках, в тому числі в Україну.

  Згодом Федеральна служба з технічного та експортного контролю РФ дала тимчасовий дозвіл на його поставки в Україну.

  Теги : Курченко авто Олександр Янукович зріджений газ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів