В Україні до 70 грн підвищиться мінімальна ціна за горілку

  1 Березня, 2016 09:59
  Ріст цін спричинений підвищенням вартості акцизу.

  Виробники підвищать мінімальну ціну на горілку до 70 грн за 0,5 літра, оскільки з 1 березня збільшиться тариф акцизного збору. Про це повідомляє ЛІГА.net з посиланням на гендиректора асоціації Укргорілка Володимира Остапюка.

  "Якщо раніше у вартості пляшки горілки акциз становив 14 гривень, то з 1 березня ця сума становитиме 21 гривню. При цьому з відпускної ціни пляшки стягується 20% ПДВ", – заявив гендиректор Укргорілки.

  Остапюк зазначає, що наразі мінімальна ціна пляшки горілки становила близько 55 грн, а рівень тінізації ринку склав 40%. Підвищення цін, за словами Остапюка, дозволить захистити галузь від розвитку тіньового ринку.

  Гендиректор Укргорілки уточнив, що підвищення акцизу з 1 березня не означає, що ціна на горілку в торгових точках підвищиться в той же день. Це не станеться через те, що в кожній мережі є запаси продукту за старими цінами. Підвищення цін очікується протягом цього тижня.

  Нагадаємо, що з 1 березня акцизний збір на спиртні напої підвищиться на 50%, до 105,8 грн за літр 100% спирту. Також виросте акцизний збір на пиво до 2,48 грн, кріплене вино – 7,16 грн за літр, ігристе вино – 10,4 грн за літр.

  Теги : алкоголь акцизна марка алкогольні напої акцизи спирт спиртне горілка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів