В "Стіну" Яценюка з Росією закопали 1,5 млн грн через фіктивну фірму

  30 Серпня, 2016 11:58
  Прокуратура почала розбиратись з втратою коштів на проект "Стіна".

  Військова прокуратура підозрює чиновників Держприкордонслужби, ДП "Чернігівський облавтодор" та ТОВ "Укрспецстрой" у нанесенні державі 1,56 млн грн збитків при будівництві укріплень на кордоні з Російською Федерацією. Про це йдеться в ухвалі Деснянського районного суду м. Чернігів, повідомляють "Наші гроші".

  Повідомляється, що в серпні 2015 року перший окремий відділ капітального будівництва Держприкордонслужби уклав ряд договорів з ДП "Чернігівський облавтодор" та ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" про облаштування вздовж державного кордону в Семенівському районі області протитанкового рову та брустверу. За два тижні після цього облавтодором була укладена угода з ТОВ "Укрспецстрой" про виконання цих робіт, вартість яких була оцінена в 10 млн грн.

  Облавтодор згідно з угодою у вересні та лютому перерахував "Укрспецстрою" 1,55 млн грн. Фірма після перерахування грошей надала акти приймання виконаних робіт за листопад 2015 року на суму 2,50 млн грн.

  Згідно з документами слідства, "Укрспецстрой" не мало власної техніки та кваліфікованого персоналу, і тому залучило субпідрядником ТОВ "Ісида груп", яка має ознаки фіктивності. Також у субпідрядника були відсутні необхідні дозволи на виконання необхідних робіт та експлуатацію спецтехніки. Також це підприємство не підтвердило виконання робіт на 0,73 млн грн.

  Зазначається, що облавтодор, згідно плану виконаних робіт за листопад 2015 року, виплатив 55 сезонним працівникам 0,73 млн грн "Укрспецстрою", але їх робота не була нічим підтверджена. Також слідчі встановили, що одні і ті ж водії "Ісіда груп" в один і той же час на різній техніці виконували роботи, за які сплатили 0,10 млн грн.

  Через дії чиновників, слідчий військової прокуратури отримав від суду доступ до документів "Чернігівського облавтодору".

  Зазначимо, ТОВ "Ісіда Груп" було зареєстровано в грудні 2014 року на мешканку смт Макарів Київської області Яну Цибенко. Наразі фірма змінила назву на ТОВ "Рідмар", а бенефіціаром вказано мешканця окупованого Комсомольського в Донецькій області Павла Шкруднєва.

  Теги : корупція Чернігівська область Стіна облавтодор
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів