В Міноборони процвітають корупція, шахрайство та службова недбалість – Рахункова палата

  23 Червня, 2018 11:22
  У Рахунковій палаті звинуватили Міноборони в махінаціях з коштами, призначеними для забезпечення військових житлом.

  Протягом 2011-2017 років військовослужбовці отримали лише 4 518 державних квартир, що становить лише 10% від реальних потреб.

  Про це, посилаючись на офіційні висновки Рахункової плати, повідомляє Главком, зазначаючи протягом зазначеного періоду Міноборони отримало 2,85 млрд гривень на вирішення житлових проблем військових, 1,25 млрд гривень яких були надані в 2016-2017 роках.

  "У Рахунковій палаті вважають, що під час розпорядження цими коштами мали місце корупція, шахрайство, службова недбалість та службове підроблення. Внаслідок дій чиновників вартість незавершеного житлового будівництва зросла більше ніж на 100 млн гривень. Сотні мільйонів гривень з бюджетних коштів перераховувалися на рахунки забудовників з метою оплати житла за недостовірними актами", – зауважує видання.

  При цьому підкреслюється: за бюджетною програмою 2016-2017 років, Міноборони мало отримати 2 200 квартир, однак у його розпорядження надійшло лише 1 083 приміщень – "Також держава вимушена сплачувати орендоване житло для тих військових, які поки не отримали квартир: на це було витрачено понад 670 млн гривень за 2 останні роки".

  "Загалом Рахунковою палатою було визначено, що 638,4 млн гривень було витрачено через нерезультативне та неекономне використання коштів, а це, своєю чергу, складає більше, ніж половину використаних за останні 2 роки асигнувань. Міноборони звинувачують у відсутності стратегічного плану дій із забезпечення житлом військовослужбовців, що стоять на квартирному обліку. Натомість їхня кількість за 2 роки збільшилася з 45 тисяч до 47-ми", – резюмує видання.

  Нагадаємо, міністр оборони Степан Полторак заявив, що піде у відставку, якщо буде доведено корупцію в діях його заступника Ігоря Павловського.

  Теги : Міноборони Рахункова палата
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів