В Міноборони не планують розвивати виробництво танків "Булат"

  20 Жовтня, 2015 10:35
  Український танк виявився дуже не зручним для ремонту.
  БМ
  Фото: відкриті джерела
  БМ "Булат"

  У Міністерстві оборони вирішили не розвивати модернізацію танку Т-64 до рівня "Булат" і займуться іншими проектами. Про це в інтерв’ю "Радіо Свобода" повідомив начальник бронетанкового управління ЗСУ генерал-майор Юрій Мельник.

  Представник відомства розповів, що "Булати", які беруть участь в АТО у складі однієї з танкових бригад, добре себе зарекомендували в боях з російськими танками. Попри хорошу стійкість та бойову міць, за словами генерала-майора, у "Булата" складний процес ремонту, який потребує багато часу, і тому в Міноборони всі сили направлять на інші модернізації радянського Т-64.

  Мельник зазначив, що пріоритет буде надано модернізації Т-64 до Т-64БВ. Масове виготовлення цього танку почнеться у 2016 році, а деякі комплектуючі будуть поставлені з "Булату".

  "Оптичні прилади й озброєння поставимо з танка "Булат", також поставимо двигун більшої потужності – це дасть можливість нашій машині краще маневрувати й влучніше стріляти. Отже, наш модернізований Т-64 зможе ще краще перемагати російські машини", – сказав генерал-майор.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося про передачу Збройним силам понад 1,6 тис. одиниць військової техніки та озброєння в 2015 році.

  Теги : військова техніка танки Булат Т-64
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів