В Криму відкрили "гарячу лінію" щодо стягнення заборгованості з кримчан в українських банках

  24 Сiчня, 2016 18:16
  З 25 січня в "парламенті" Криму запрацює "гаряча лінія" щодо виплати українських кредитів Росії.
  Фото з відкритих джерел

  З понеділка в кримському "парламенті" почне роботу "гаряча лінія" з питань стягнення кредитної заборгованості з кримчан в українських банках.

  Про це повідомляє місцеве видання 3652.ru з посиланням на "Держраду Республіки Крим".

  Зазначається: дзвінки прийматимуться співробітниками апарату з 9:00 до 13:00 і з 14:00 до 18:00. В інші години громадяни можуть залишити повідомлення на автовідповідачі, вказавши свої ініціали, місце проживання, контактний телефон та повідомивши суть питання.

  Підкреслюється:  за словами окупаційної влади Криму, "гарячу лінію" запускають "з метою визначення проблемних питань, пов'язаних із застосуванням Федерального закону від 30 грудня 2015 № 422-ФЗ "Про особливості погашення та позасудове врегулювання заборгованості позичальників, що проживають на території Республіки Крим або на території міста федерального значення Севастополя" та внесенням змін до закону "Про захист інтересів фізичних осіб, які мають вклади в банках та відокремлених структурних підрозділах банків, які зареєстровані та (або) діють на території Криму  та на території Севастополя". 

  Разом з тим наголошується, що російські сенатори від Криму планують провести парламентські слухання щодо виплати кредитів українських банків: "Сенатори хочуть донести до федерального Центру думку мешканців півострова з приводу умов повернення заборгованостей перед українськими банками. З цією метою в регіоні будуть проведені парламентські слухання за участю місцевих депутатів, громадськості, а також представників федеральних відомств".

  Нагадаємо, в грудні 2015 року Держдума РФ схвалила законопроект про погашення і позасудове врегулювання заборгованостей мешканців Криму і Севастополя, за яким вимагати борги від позичальників у Криму можуть лише російські кредитні організації та юрособи, які надали докази придбання права вимоги за відповідними кредитними договорами чи права вимагати погашення заборгованості, що виникла з таких договорів.

  Теги : кредит Крим Росія банк Україна заборгованість
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів