В Apple пообіцяли знизити ціни на Iphone у низці країн

  30 Сiчня, 2019 11:03
  Це другий випадок за 12 років, коли компанія знижує вартість на флагманські смартфони.

  Компанія Apple планує зменшити вартість смартфонів iPhone у низці країн, де мало місце серйозне ослаблення національних валют по відношенню до долара.

  Про це заявив глава Apple Тім Кук в інтерв'ю агентству Reuters.

  Як констатував Кук, в країнах, де курси національних валют протягом останнього року знизилися по відношенню до долара, ціна iPhone, "очевидно, підвищилася більш значно".

  За словами глави Apple, співробітники компанії "провели оцінки макроекономічних умов на деяких з цих ринків". Як уточнив Кук, в результаті в Apple "вирішили повернутися до того, що більше відповідає торішнім місцевим цінам" на продукцію компанії, щоб підвищити обсяги продажів.

  За даними агентства, це другий випадок за 12 років, коли компанія знижує вартість на флагманські смартфони iPhone. Кук не уточнив, про які саме країни йдеться. Представники Apple, як констатує агентство, раніше відзначали, що національні валюти ослабли до долара, в тому числі в Росії, Туреччині та Бразилії. Компанія також зафіксувала зниження обсягів продажів iPhone в Китаї.

  Нагадаємо, корпорація Apple знову почала виробляти смартфони моделі iPhone X, що з'явилася у 2017 році. Компанія розраховує таким чином збільшити продажі і підвищити рентабельність.

  Теги : ціни Apple iPhone
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів