Уряд хоче позапланово перевірити підприємства "Укргазвидобування"

  19 Червня, 2015 20:39
  У Кабміні заплановані 53 позапланові перевірки спеціальних дозволів на користування надрами, виданих ВАТ "Укргазвидобування".

  Кабмін планує провести позапланові перевірки підприємств держхолдингу "Укргазвидобування" та інших надрокористувачів. 

  Про це повідомили у прес-службі уряду. Там зазначили, що проект відповідного розпорядження був підтриманий урядовим комітетом з питань розвитку інфраструктури та екологічної політики. Проводити ж перевірки буде Державна служба геології та надр

  Прийняте рішення прокоментував голова урядового комітету Валерій Вощевський. За його словами, зараз фактично відсутній держконтроль за обсягами видобутку корисних копалин, тому необхідно виключити будь-які зловживання у цій сфері. "Наступним кроком після проведення позапланових перевірок повинен стати перехід на угоди про розподіл продукції" – каже Вощевський.

  Окрім того, Держгеонадр отримала постанову від ГПУ щодо проведення 53 позапланових перевірок спеціальних дозволів на користування надрами, виданих ВАТ "Укргазвидобування".

  Також Державна служба геології та надр перевірить і інших надрокористувачів, зокрема ВАТ "Кварцсамоцвіти" і держпідприємства "Бурштин України".

  Як повідомлялось, Арсеній Яценюк вчора доручив керівництву "Нафтогазу" негайно змінити керівництво держкомпанії "Укргазвидобування". Справа в тому, що група компаній народного депутата Ігоря Єремеєва заборгувала держкомпанії 373 млн грн. Однак при цьому, керівництво "Укргазвидобування" нічого не робило, щоб повернути заборгованість у визначені законом терміни. Яценюк дав структурам, близьким до Ігоря Єремеєва,72 години на погашення боргу
  Теги : Арсеній Яценюк уряд перевірка Укргазвидобування
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів