"Укрзалізниця" звітуватиме про всі фінансові операції на спеціальному веб-порталі

  6 Червня, 2018 17:46
  За словами очільника "Укрзалізниці", держпідприємство витратило 100 тис. гривень, аби долучитись до системи.

  "Укрзалізниця" відкрила свою фінансову діяльність і буде звітувати про всі фінансові операції на спеціальному веб-порталі.  

  Про це під час прес-конференції заявив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, "Укрзалізниця" стала першою державною компанією, яка звернулась до ДУ "Відкриті публічні фінанси" щодо розробки відповідного сервісу.

  "Наші активи – це 270 млрд гривень, до бюджетів різного рівня у минулому році ми перерахували 17,5 млн гривень. Ми вважаємо, що така відкритість і долучення до сервісу E-data допоможе нам заощаджувати кошти та запобігати корупції. Нам тепер буде простіше в середині колективу перевіряти правильність використання коштів. Ми цю інформацію зможемо обробляти і в своїх цілях", – сказав Кравцов.

  Він також додав, що "Укрзалізниця" витратила 100 тис. гривень, аби долучитись до системи.

  Як зазначив директор економіки та фінансів ПАТ "Укрзалізниця" Андрій Рязанцев, підприємство уже зробило перше завантаження понад 23,5 тисяч платежів від 1 квітня нинішнього року.

  "В режимі реального часу ми будемо оновлювати цю систему. Сума транзакцій буде не менше ніж 10 млрд гривень протягом  трьох кварталів 2018 року", – сказав він.

  Директор ДУ "Відкриті публічні фінанси" Олександр Комареус закликав "Укрпошту", аеропорт "Бориспіль", "Нафтогаз" та інші великі державні підприємства долучитись до розробленої системи.

  Нагадаємо, філія "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Українська залізниця" 22 травня за результатами тендерів уклала дві угоди з ТОВ "Метінвест-СМЦ" про закупівлю сталі на загальну суму 1,69 млрд гривень.

  Теги : укрзалізниця звітність гроші
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів