"Укрзалізниця" буде підвищувати ціни на квитки в пікові періоди

  13 Червня, 2018 11:40
  У держкомпанії зазначають, що найвищі коефіцієнти індексації припадають на період з 25 грудня по 30 грудня, коли вартість квитків підвищується на 10%.

  Державна компанія "Укрзалізниця", яка за підсумком року проіндексує тарифи на перевезення пасажирів на 25%, підвищує вартість проїзду для пасажирів залежно від пікових періодів.

  Про це у відповіді на запит УНІАН повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

  Зокрема, в держкомпанії заявляють, що незначно підвищувати вартість квитків без узгодження різних міністерств та Державної регуляторної служби можуть завдяки наказом Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року.

  "Наказом №170 Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року визначено 13 різних календарних періодів, які впливатимуть на вартість проїзду. Наприклад, влітку діє коефіцієнт 1,07, тоді квитки будуть дорожчими на 7%, а в певні періоди діють коефіцієнти менше 1", – повідомили в держкомпанії.

  У прес-службі надали таблицю коефіцієнтів індексації. Згідно їй, найвищі коефіцієнти індексації припадають на період з 25 грудня по 30 грудня – 1,1. Тобто вартість квитків підвищується на 10%. Трохи нижче влітку – з 01 червня по 31 серпня – 1,07.

  Також, найнижчі коефіцієнти індексації припадають на 31 грудня – 0,7. Трохи вище 9 травня – 0,8.

  Крім цього, зазначається, що на ціну квитка впливає і день тижня, у який пасажир розпочинає подорож. Ці коефіцієнти також стосуються всіх категорій вагонів, крім приміських поїздів. Так, коефіцієнти регулювання вартості проїзду в понеділок, четвер, суботу складають 1,0, у вівторок і середу – 0,9, у п'ятницю та неділю – 1,1.

  Разом з тим, у поїздах "Інтерсіті+" коефіцієнт регулювання вартості проїзду по днях тижня трохи відрізняється. Так, в понеділок, вівторок і середу – 1,0, у четвер і суботу – 0,9, а в п'ятницю та неділю – 1,1.

  Нагадаємо, залізничні квитки на потяги "Укрзалізниці" подорожчали з 1 червня на 6% у зв'язку з настанням літнього сезону. Крім цього, 30 травня "Укрзалізниця" підвищила тарифи на залізничні пасажирські перевезення на 12%. Наступне підвищення вартості проїзду в пасажирських потягах залізниця має намір провести 1 жовтня.

  Теги : укрзалізниця ціни квитки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів