"Укртранснафта" виграла апеляцію у НПЗ Коломойського

  13 Квiтня, 2016 14:40
  "Укртранснафта" відстоює незаконність договорів щодо зберігання державної технологічної нафти в резервуарах групи "Приват".

  "Укртранснафта" вкотре виграла апеляцію щодо незаконного стягнення на користь "Нафтопереробного комплексу - Галичина" (Дрогобицький НПЗ).

  Про таке рішення Вищого Господарського Суду повідомила народний депутат Вікторія Войціцька від "Самопомочі" на своїй сторінці в Facebook.

  За її словами, вищий госпсуд відхилив касацію НПК "Галичина" на рішення Київського апеляційного суду, відповідно до якого було визнано недійсним договір оренди резервуарів для зберігання технологічної нафти "Укртранснафти" на "Укртатнафте".

  Нагадаємо, у лютому суд задовольнив апеляційну скаргу "Укртранснафти" за позовом до НПК "Галичина" щодо визнання договору оренди резервуарів недійсним.

  Як відомо, Дрогобицький НПЗ є одним з трьох підприємств групи "Приват" Ігоря Коломойського, де зберігається близько 40 тисяч технологічної нафти "Укртранснафти".

  Раніше Вікторія Войціцька заявила, що Коломойський усіма методами намагається вивести з "Укрнафти" якомога більше грошей.

  Теги : Коломойський апеляція укртранснафта Самопоміч Войціцька Вищий господарський суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів