"Укртрансгаз" планує стягнути з ОПЗ понад 430 млн грн

  28 Липня, 2016 15:58
  Оператор ГТС попереджає про відключення заводу поставок газу.

  ПАТ "Укртрансгаз" подало до суду позов з проханням стягнути з Одеського припортового заводу 434 млн грн в рахунок оплати спожитого в червні природного газу.

  Про це повідомив президент "Укртрансгазу" Ігор Прокопів під час прес-конференції, передає кореспондент UA1.

  За його словами, у червні ОПЗ, не заплативши, спожив 53 млн куб. м газу.

  "15 липня ми закрили баланс і вийшла дірка по ОПЗ. Купили газ за коефіцієнтом 1,2, як передбачено кодексом ГТС, тобто на 20% дорожче. І виставили ОПЗ рахунок на 434 млн гривень. Почекали п'ять днів, він їх не погасив. Ми подали в суд ", - сказав Прокопів.

  Він додав, що на липень ОПЗ заявив обсяг споживання в 100 млн куб. м і "Укртрансгаз" ініціював перевірку наявності у заводу ресурсів природного газу.

  Оскільки зявки ОПЗ на липень досі не затверджені, "Укртрансгаз" вже обмежив тиск газу на вході в завод з 9 атмосфер до 7,8. Якщо питання з наявністю підтвердженого ресурсу газу ОПЗ не буде вирішено, відключення заводу від газопостачання продовжаться.

  Нагадаємо, "Одеський припортовий завод", 99,5% акцій якого в жовтні хочуть продати, з початку року отримав чистий збиток у 243,9 млн грн, тоді як минулого року компанія отримала чистий прибуток у 152 млн грн.

  Теги : газ позов суд Укртрансгаз ігор прокопів ОПЗ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів