"Укртатнафта" хоче стягнути близько 1 млрд грн з "Укртранснафти"

  25 Травня, 2016 17:14
  "Укртатнафта" подала позов до Госпсуду Києва проти "Укртранснафти" за зберігання 239,8 т нафти компанії у своїх резервуарах.

  ПАТ "Укртатнафта" подала позовну заяву до Господарського суду Києва про стягнення з ПАТ "Укртранснафта" 951,08 млн грн, повідомляє "Економічна правда".

  Зазначається, що "Укртатнафта" вирішила звернутися до цього суду після того, як Київський апеляційний господарський суд визнав недійсними договори від 1 квітня 2015 року про розміщення 239,8 т нафти компанії "Укртранснафта" в своїх резервуарах.

  Так, 12 квітня Київський апеляційний госпсуд задовольнив апеляційну скаргу "Укртранснафти" і скасував рішення Господарського суду про стягнення з підприємства на користь ТОВ "Нафтохімік Прикарпаття" 106,9 млн грн боргу і санкцій за договором оренди резервуарів.

  Як відомо, у 2014 році компанію "Укртранснафту" очолював Олександр Лазорко, який вважається людиною бізнесмена Ігоря Коломойського.

  Лазорку оголосили підозру за 4 епізодами: викачка технологічної нафти, підписання безкоштовних угод в рік на зберігання нафти; витрати зі страхування; резервування трубопроводу Кременчук-Одеса компанією Синтез Ойл, за якою стоїть група Приват Ігоря Коломойського.

  Наглядова рада "Укртранснафти" 19 березня минулого року звільнила Лазорка з посади глави компанії, а на його місце призначила Юрія Мельника.

  У той же час, Лазорко намагався повернутися на посаду через суди.

  Теги : Коломойський укртранснафта Господарський суд укртатнафта
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів