Укроборонпром хоче виробити нові радарні системи для Держприкордонслужби

  7 Вересня, 2015 15:50
  В цілому планується встановити дві мультифункціональні радарні системи.

  Державний концерн "Укроборонпром" спільно з американською компанією Aerocraft має намір виробити і поставити Державній прикордонній службі 2 мультифункціональні радарні системи.

  Про це на брифінгу повідомив генеральний директор "Укроборонпрому" Роман Романов.

  "Ми домовилися про 3 етапи наших взаємовідносин з Aerocraft. Перший етап - це поставка, збірка необхідного обладнання та навчання персоналу для його обслуговування. Другий етап - це практичне виробництво комплексів в Україні з тих комплектуючих, які будуть поставлятися з Америки. І третій етап - це максимальна локалізація виробництва і трансфер технологій. Всі ці три етапи є однією з невід'ємних умов нашої взаємодії", - заявив Романов.

  Засновник компанії Aerocraft Ігор Пастернак зазначив, що обрана модель комплексу багатофункціональної радарної системи "бачить" на відстані понад 40 км.

  "Він унікальний тим, що бачить воду, повітря і землю одночасно і дозволяє вести одночасно до 200 цілей залежно від розмірів об'єктів. Комплекс побудований на основі сучасних технологій, які дозволяють відстежити навіть пластмасовий дрон, що пролітає", - заявив Пастернак.

  З його слів, комплекс також оснащено спеціальною камерою, здатною автоматично направлятися і відстежувати обрану ціль.

  Він також зазначив, що обраний комплекс дозволяє моніторити ціль протягом тривалого часу і працювати в широкому спектрі завдань.

  Нагадаємо, раніше Державний концерн "Укроборонпром" домовився про створення спільного підприємства з компанією Lubawa SA (Польща).

  Теги : Укроборонпром
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів