"Укрнафта" віддала свої нафтопродукти Коломойському

  22 Лютого, 2016 17:13
  "Укрнафта" відмовилася від власних нафтопродуктів на користь "Укртатнафти".
  Фото з відкритих джерел

  ПАТ "Укрнафта" передала контроль над фінансовими операціями зі своїми нафтопродуктами Кременчуцькому нафтопереробному заводу (ПАТ "Укртатнафта", 57% якої контролюють група "Приват" та Олександр Ярославський).

  Про це повідомляє "Економічна правда", посилаючись на договір комісії №1221/11/2118, підписаний сторонами навесні минулого року.

  Зазначається: у контракті "Укрнафта" виступає в ролі комісіонера, що зобов'язався за дорученням комітента "Укртатнафти" здійснювати реалізацію автомобільного палива: за тонну проданих за такою схемою нафтопродуктів, "Укртатнафта" зобов'язалася платити "Укрнафті" винагороду, що на момент підписання договору була визначена на рівні 1181 грн за тонну.

  При цьому в документі наголошується: "Нафтопродукти, передані на комісію для подальшої реалізації, а також кошти, отримані від їх реалізації, є власністю комітента ("Укртатнафти" – Ред.)".

  Втім, згідно з однією  з останніх додаткових угод, підписаних сторонами в кінці минулого року, ставка була підвищена до 1462 грн/т.

  Підкреслюється: обсяги реалізації нафтопродуктів в договорі не визначено.

  Разом з тим, наголошується: при середньомісячних обсягах продажів палива "Укрнафтою" (близько 75 тис т) і максимальному тарифі (1462 грн/т), в рамках договору комісії нафтовидобувна компанія може отримувати до 110 млн грн на місяць.

  В той же час загальні витрати "Укрнафти" на операції з нафтопродуктами, за її офіційними даними, займають до 70% в доходах, отриманих від їх реалізації, що при перерахунку на дані за 2014 рік, коли від реалізації нафтопродуктів компанія отримала 9,89 млрд грн, що відповідає витратам в 6,9 млрд грн, або 576 млн грн на місяць.

  Втім, зазначається: фінансові дані за 2015 рік "Укрнафта" поки не розкриває.

  Теги : укрнафта група приват укртатнафта олександр ярославський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів