Укргазбанк заявляє про спробу рейдерського захоплення

  1 Серпня, 2016 13:55
  У фінустанові вказують на намагання неправомірно заволодіти коштами банку.

  Керівництво "Укргазбанку" просить правоохоронні органи звернути увагу на арешт рахунків, накладений департаментом державної виконавчої служби Міністерства юстиції, вбачаючи в цьому спробу незаконного заволодіння коштами банку.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку.

  Зазначається, що 29 липня Нацбанк повідомив "Укргазбанк" про те, що рахунки арештовано Господарським судом у зв'язку з рішенням про стягнення з фінустанови коштів на користь ТОВ "Укрконцепт".

  Того ж дня банк подав скарги до Мін'юсту, Держвиконавчої служби. Саме ж рішення господарського суду банк оскаржив в касаційній інстанції. Також фінустанова направила клопотання про відкладення виконавчих дій до рішення Вищого госпсуду.

  Однак, банк так і не отримав ані постанови про відкриття виконавчого провадження, ані про арешт коштів боржника.

  "Керівництво "Укргазбанку" вкрай стурбоване такою спробою неправомірно заволодіти коштами банку, і застосовує в межах повноважень всіх можливих заходів щодо захисту інтересів держави, акціонерів і клієнтів банку. Відповідні заяви направлені до правоохоронних органів України", - наголошує "Укргазбанк".

  У фінустанові сподіваються, що замовники і виконавці цих протиправних дій будуть встановлені і притягнуті до відповідальності.

  Нагадаємо, 94,94% акцій "Укргазбанку" належить державі.

  Теги : Укргазбанк міністерство юстиції Господарський суд рейдерське захоплення арешт рахунків
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів