"Укренерго" планує збудувати нову лінію електропередачі в Луганській області

  17 Серпня, 2015 17:18
  Держкомпанія "Укренерго" планує збудувати нову лінію електропередачі для енергопостачання півночі Луганської області, а також відновити повітряні лінії, пошкоджені під час бойових дій.

  13-14 серпня відбулася робоча зустріч керівництва "Укренерго" з представниками Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

  "Основна мета переговорів - обговорення можливості відновлення повітряних ліній, які були пошкоджені в результаті бойових дій у Луганській області", - зазначається у повідомленні прес-служби компанії.

  Зокрема, йдеться про високовольтні лінії 220 кВ "Луганська ТЕС - Ювілейна", "Михайлівка 330 – Лисичанська", "Михайлівка - Ювілейна" і лінії 330 кВ "Вуглегірська ТЕС - Михайлівка 330".

  Обговорювалося також питання підвищення надійності живлення споживачів на півночі Луганської області - територій, підконтрольних Україні.

  "У результаті переговорів було ухвалене попереднє рішення про можливість будівництва нової повітряної лінії 220 кВ до підстанції "Ювілейна", яка буде живитися від ВЛ 500 кВ "Нововоронезька АЕС – Донбаська". Орієнтовний термін реалізації проекту - від 9 до 12 місяців", - додали в компанії.

  Нагадаємо, на сьогодні північ Луганської області виділено з енергосистеми України, а енергопостачання регіону забезпечує Луганська ТЕС.

  Теги : Укренерго
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів