Укрексімбанк - на межі дефолту

  17 Квiтня, 2015 12:16
  Дефолт оголосять, якщо кредитори не погодяться на відстрочку виплат по забов'язанням, які мають бути погашені 27 квітня.
  Офіс Укексімбанку в Києві
  Офіс Укексімбанку в Києві

  Україна планує попередити власників облігацій державного Укрексімбанку, що банк оголосить дефолт за своїми облігаціями на суму $750 млн.

  Дефолт буде оголошено, якщо кредитори не погодяться на відстрочку виплат за цими зобов'язаннями, повідомляє The Financial Times із посиланням на свої джерела.

  Міністр фінансів України Наталія Яресько, яка наразі перебуває у Вашингтоні на сесії МВФ, може заявити, що 3-місячне відстрочення з погашення облігацій Укрексімбанку є критично важливим для загальної угоди з реструктуризації єврооблігацій України.

  Досягнути угоди з власниками паперів Укрексімбанку заважає невелика група інвесторів, які розраховують на повне і своєчасне погашення облігацій.

  У підсумку банку не вдалося отримати згоди більшості кредиторів на розстрочку. Останнє голосування відбудеться 27 квітня. Цього ж дня за графіком має бути здійснено погашення паперів банку.

  Нагадаємо, що 9 квітня компанія "Метінвест", яка входить до групи СКМ Ріната Ахметова, оголосила, що знаходиться у стані дефолту.

  Теги : дефолт укрексімбанк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів