"Укрексімбанк" відстрочив погашення боргу в 1,3 млрд грн для партнера Порошенка

  7 Серпня, 2018 14:31
  Банк уклав новий договір з корпорацією "Богдан Моторс" і готовий почекати розрахунку до кінця 2031 року.

  Господарський суд Києва закрив провадження за позовом АТ "Укрексімбанк" про стягнення майна в рахунок погашення боргу на суму 1,185 млрд гривень з ТОВ "Мега Авто Логістик", ТОВ "Богдан-Логістик" та дочірнього підприємства "Автобусний завод "Богдан".

  Відповідне рішення було прийнято 31 липня, повідомляє FINbalance.

  Відзначається, що підставою для закриття провадження стало клопотання відповідачів та третьої особи в зв'язку з відсутністю предмета спору. "Укрексімбанк" проти цього не заперечував.

  Справа в тому, що ще 21 червня "Укрексімбанк" і "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" уклали договір, згідно з яким сторони змінили суму боргу – на 1,3 млрд гривень і терміни його погашення – до 25 грудня 2031 року включно.

  Варто відзначити, що бенефіціаром корпорації "Богдан Моторс" є перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олег Гладковський. Раніше його бізнес-партнером в корпорації був президент Петро Порошенко.

  Що стосується нинішнього глави правління "Укрексімбанку" Олександра Гриценка, то за повідомленнями ЗМІ, його називають племінником Порошенка.

  Нагадаємо, як "Богдан Моторс" закуповує двигуни у заводу, що працює для оборонного комплексу Російської Федерації.

  Теги : Порошенко укрексімбанк реструктуризація Богдан Моторс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів