Україна планує збільшити реверсні поставки газу зі Словаччини – Демчишин

  14 Травня, 2015 12:14
  На переконання міністра, це дозволить знизити газову залежність від Росії.

  Україна має намір активізувати спільну роботу зі словацькими партнерами для збільшення технологічних можливостей реверсних поставок газу.

  Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин під час зустрічі з послом Республіки Словаччина Юраєм Сівачеком, повідомили в прес-службі відомства.

  Як зазначається, під час переговорів Демчишин звернув увагу, що завдяки постійній підтримці словацької сторони істотно збільшився рівень енергобезпеки України, а також з`явилася можливість знизити залежність від Росії.

  Крім того, як повідомили в міністерстві, Демчишин поінформував словацьку сторону про те, що Україна в повному обсязі виконує свої зобов`язання з транзиту палива, у тому числі транзиту нафти системою магістральних нафтопроводів "Дружба" у напрямку Словаччини, Угорщини та Чехії.

  Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Україна скоротила закупівлі європейського газу, натомість імпорт з Росії виріс удвічі. Так, з 1 травня Україна припинила імпорт природного газу з Угорщини та на 77% скоротила закупівлі в Словаччині.
  Теги : газ Україна словаччина поставки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів