Україна може створити з ЄС спільний орган у сфері торгівлі

  6 Травня, 2015 16:11
  Проте створення спільних інституційних органів можливе лише після імплементації економічної частини Угоди про асоціацію.

  Україна та Європейський Союз можуть створити спільний інституційний орган у сфері торгівлі і розвитку після імплементації економічної частини Угоди про асоціацію.

  Така інформація міститься у звіті про заходи з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, який опубліковано на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

  Відповідно до звіту, Мінекономрозвитку сформувало список громадських і неурядових організацій, кандидатури від яких будуть розглядатися при формуванні двосторонньої консультативної групи у сфері торгівлі та розвитку.

  Водночас у Міністерстві зазначили, що представники ЄС допускають можливість створення спільних інституційних органів лише після імплементації економічної частини Угоди про асоціацію.

  Як повідомлялось, Європейський Союз не відкладатиме ще на рік вільну торгівлю з Україною, як би того хотілось Росії. Угода має набути чинності 1 січня 2016 року.

  Читайте також: Офіційно: РФ просить ЄС відстрочити зону вільної торгівлі з Україною 

  Теги : Євросоюз Україна Угода про асоціацію вільна торгівля
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів