Український стартап американська Snapchat придбала за 150 млн доларів

  16 Вересня, 2015 11:48
  Творці одеського Looksery переїдуть в Сполучені Штати.

  Засновники популярного мобільного додатку Snapchat придбали одеський мобільний Looksery за 150 млн доларів США, повідомляє AIN.ua.

  Відомо, що купівля Looksery стала найбільшою для стартапів на території України, а самі розробники мобільного додатку планують переїжджати з Одеси в США.

  Наразі окремий додаток Looksery став частиною додатка Snapchat на AppStore і фільтри від Looksery з’являться, якщо під час селфі, натиснути по зображенню свого обличчя.

  Зазначимо, що Looksery - це програма для мобільних пристроїв, яка дозволяє в реальному часі змінювати власне обличчя так, щоб красиво виглядати на фото і під час відеочату.

  За допомогою програми можна схуднути, погладшати, вирівняти колір шкіри і усунути її дефекти, змінити що завгодно – від кольору очей до форми черепа, накласти на обличчя анімацію мультяшного героя або героя фільму жахів.

  Але заробляв проект в основному не на додатку, а на ліцензуванні своєї технології. Хоча додаток був успішним: 3 млн закачувань iOS-версії через кілька місяців після запуску.

  Після вдалої кампанії на Kickstarter торік про українську команду написали багато популярних ЗМІ: TechCrunch, Forbes, VentureBeat, одесити засвітилися навіть у CNN. Це дуже допомогло залучити західних клієнтів: технологія Looksery зацікавила операторів колл-центрів, косметичні компанії, кіностудії.

  Завдяки тому, що швидко вдалося знайти клієнтів на західних ринках, команда дуже швидко вийшла на прибутковість, генеруючи небачені для українського стартапу 1 млн доларів обороту на місяць.

  Зазначимо, що попередня гучна купівля української компанії була пов'язана з Google, коли у вересні 2012 року компанія купила український Viewdle приблизно за 40 млн доларів, а вже в лютому 2014 компанію Viewdle закрили, а розробників перевезли в США.

  Теги : США стартапи Snapchat
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів