Український горілчаний гігант відкриє підприємства в Білорусі та Азербайджані

  4 Серпня, 2018 09:57
  Компанія наразі вже має 12 алкогольних брендів.

  Алкогольний холдинг Global Spirits, який належить українському бізнесмену Євгену Черняку, в серпні запустить виробництва у Білорусі та Азербайджані. Про це власник компанії розповів в ефірі Радио НВ.

  "З 15 серпня запускаємо виробництво в Білорусі, тому що це перспективний ринок, там досить добре вибудувана внутрішня конкуренція, все правильно в нашому сегменті ринку. І ми запускаємо виробництво в Азербайджані, здається, 10 серпня", – заявив Черняк.

  Бізнесмен розповів, що наразі український ринок приносить тільки 15% доходу і він сподівається на зменшення цієї частки до 10%.

  За словами Черняка, компанія, яка наразі зареєстрована в США, буде рухатися в зовнішні ринки, особливо, Польщі, Казахстану, Прибалтики. При цьому, бізнесмен нагадав, що компанія у Вірменії отримала нагороду "лідер ринку".

  Зазначимо, що в холдинг Global Spirits входять такі торгові марки, як "Хортиця", "Blagoff", "Мороша", "Медовуха", "Первак", "Oreanda", "San Marino", "Мікадо", "Shustoff", "Чайка", "Десна", "Аркадія", "Мікадо".

  Теги : горілка євген черняк хортиця Global Spirits
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів