Українські компанії зможуть взяти участь в інфраструктурних проектах Казахстану

  9 Жовтня, 2015 09:49
  Про це говорив Порошенко з прем’єром Казахстану Карімом Масимовим.
  Порошенко і Масимов під час зустрічі
  Фото: прес-служба президента
  Порошенко і Масимов під час зустрічі

  Українські компанії зможуть взяти активну участь у реалізації проектів Казахстану у будівельній індустрії, машинобудуванні, нафтогазовій та аграрній галузях.

  Про це говорили президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Казахстану Карім Масимов під час зустрічі, передає прес-служба глави держави.

  Порошенко також привітав вступ Казахстану до СОТ та зауважив, що це створить додаткові можливості для посилення співпраці Києва і Астани.

  Окрім того, сторони обговорили процес реформ у своїх країнах та низку інфраструктурних проектів, зокрема, в будівництві, нафтогазовому секторі, аграрній галузі та машинобудуванні, у яких могли б взяти участь українські виробники. Також були обговорені питання диверсифікації поставок газу в Україну.

  Особливу ж увагу було выдведено розширенню співпраці у сфері транспорту, а саме участі в проекті "Економічний пояс шовковий шлях" за маршрутом Західний Китай - Західна Європа.

  Як відомо, Петро Порошенко перебуває з офіційним візитом у Казахстані. На сьогодні заплановано діловий форум Україна - Казахстан, у якому візьме участь також президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

  Теги : Петро Порошенко Казахстан Карім Масимов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів