Україна закупила автобусів на 78 млн грн у російського заводу

  10 Серпня, 2016 10:38
  За документами, ці автобуси – українські, але насправді їх збирають у РФ на підприємстві, яке входить у холдинг, що виготовляє військову техніку.

  Міністерство освіти України закупило шкільні автобуси, які в документах зазначені як вітчизняного виробництва, насправді ж їх збирають у Росії, повідомляє ТСН.

  Зазначається, що було придбано 65 таких автобусів за 78 млн гривень.

  За документами, ці автобуси нібито вироблені в Харкові, однак виявилося, що насправді транспортні засоби збирають у Росії на Павлівському автозаводі.

  Автобуси завозять до України із країни-агресора готовими на 95%. У Харкові їм лише замінюють сидіння, прикріплюють ремені безпеки, встановлюють сигнальні маячки і кріплять новий логотип. Замість російського ПАЗ – українське ПАЗ "Мрія".

  Як з’ясувалося, за адресою в Харкові, де за документами нібито виробляють автобуси, замість заводу – лише старий закритий кінотеатр.

  Вітчизняні виробники та активісти вже звернулися до СБУ, МВС і Ради національної безпеки та оборони з проханням втрутитися у ситуацію, адже завод-виробник цих автобусів входить у великий холдинг, який, до того ж, збирає військову техніку для армії Кремля.

  Теги : Росія Міносвіти автобуси
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів