Україна відновить виробництво "Кольчуг"

  24 Червня, 2016 16:17
  Відомі українські системи радіолокаційної розвідки знову виготовлятимуться.

  В цехах евакуйованого з Донецька в Запорізьку область ПАТ "Топаз" незабаром планують відновити виробництво модернізованих комплексів дальньої радіотехнічної розвідки "Кольчуга КЕ".

  Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов під час наради на держпідприємстві "Радіовимірювач", передає прес-служба РНБО.

  За словами Турчинова, підприємства "Укроборонпрому" у Києві мають відновити виробництво універсальних станцій контролю радіоелектронної і цільової обстановки нового покоління розробки НДІ "Квант-радіолокація".

  Секретар РНБО зазначає, що перед конструкторами, вченими та виробниками обладнання поставлене завдання по створенню широкого спектру сучасних радіоелектронних систем як на підприємствах концерну "Укроборонпром", так і в недержавному секторі.

  "В Україні є науковий та виробничий потенціал, який необхідно максимально ефективно залучити для досягнення поставлених завдань. Безумовно, для прискорення налагодження виробництва сучасних засобів радіотехнічної розвідки та радіоелектронної боротьби необхідно зламати супротив організації військово-технічної співпраці та кооперації з провідними світовими виробниками відповідної продукції", – сказав він.

  Також Турчинов заявив, що російські військові на окупованих територіях активно застосовують проти ЗСУ потужні системи радіотехнічної розвідки та радіоелектронної боротьби, тому Головному управлінню розвідки та інших формувань необхідні сучасні засоби, які дозволять протидіяти російській агресії.

  Теги : РНБО військова техніка Олександр Турчинов Кольчуга-КЕ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів