Україна вдвічі переплачує вартість палива – представник авіакомпанії

  8 Липня, 2015 15:45
  Тонна палива повинна коштувати близько 650-750 доларів, тоді як коштує у два рази більше. Олігархи, які захопили аеропорти, диктують свою ціну.

  Ціну на паливо для літаків диктують олігархи. Про це на прес-конференції розповів президент авіакомпанії UM Air Родріг Мерхеж, передає кореспондент UA1.

  "Ціна на паливо в аеропортах України – це основна проблема. На сьогоднішній день, за різними оцінками, що залежать від типу літака та інших параметрів, ціна палива собівартості рейсу становить від 30 до 40 відсотків вартості рейсів. Тоді коли тенденція на світовому ринку по паливу давно вже низька", – розповів він.

  Представник авіакомпанії зазначив, що тонна палива повинна коштувати близько 650-750 доларів.

  "У нас у Києві – близько 1100 доларів, а в периферії доходить до 1500 доларів. Фактично ми переплачуємо у два рази вартість палива в Україні. Це частина монополій, яка була свого часу в аеропорту. Певні олігархи захопили аеропорти. Поставили свої паливні заправки. У результаті вони диктують ціну палива", – розповів Мерхеж.

  Він зазначив, що ціну на паливо можна врегулювати: "Це в руках Державіаслужби. Але вони цим не займаються. Бізнес-група Антонюка не зацікавлена займатися цим питанням".

  Нагадаємо, що Кабмін відсторонив главу Державіаслужби Дениса Антонюка від виконання своїх обов'язків до завершення службового розслідування. Це сталося після скандалу, який влаштував губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі на засіданні комісії Державіаслужби з видачі призначень на авіамаршрути.

  Теги : Державіаслужба Денис Антонюк Родріг Мерхеж вартість палива
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів