Україна в 2016 році зможе обійтись без російського газу – Коболєв

  29 Жовтня, 2015 11:23
  Натомість мають збільшитися закупівлі газу з ЄС та скоротитися споживання газу всередині країни.
  Андрій Коболєв
  Фото з відкритих джерел
  Андрій Коболєв

  Україна 31 жовтня  завершить закупівлю газу в російського "Газпрому". Йдеться про 2 млрд куб. м природного газу за ціною 227 дол. за 1 тис. кубометрів.

  Як заявив журналістам очільник НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, рішення щодо подальшого імпорту російського газу залежить від його ціни.

  Водночас він додав, що на сьогодні європейський газ коштує дешевше за "газпромівський". Коболєв розповів, що Україна почала невеликими обсягами купувати газ на реверсі за більш привабливими цінами, ніж російський газ.

  Він також розповів, що з 1 листопада не відбудеться повне припинення імпорту російського газу, однак його обсяги будуть значно скорочені. З наступного ж року Україна взагалі зможе обійтися без російського газу, обмежившись імпортом з Європи.

  "Я думаю, що в 2016 році можна буде сміливо сказати, що ми зможемо повністю обійтися без російського газу", - заявив Коболєв.

  За його словами, ця відмова може відбутись через збільшення закупівель газу в ЄС та скорочення його споживання всередині України.

  Теги : Газпром Андрій Коболєв ЄС імпорт газу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів