Україна не домовилася з кредиторами. "Штурмуватиме" сьогодні

  13 Серпня, 2015 09:20
  Вчорашні переговори були "провальними" для України щодо реструктуризації держборгу.
  Фото з відкритих джерел

  Українська сторона не змогла дійти згоди із зовнішніми кредиторами щодо реструктуризації зовнішніх боргів під час переговорів, які відбулись вчора у Сан-Франциско.

  Домовлятися з групою найбільших кредиторів Україна продовжить сьогодні, 13 серпня, повідомляють іноземні агентства.

  За їхніми даними, вчорашні переговори були "провальними" для України стосовно реструктуризації держборгу, що дозволило б заощадити близько 19 млрд доларів.

  Варто зазначити, що переговори з кредиторами затяглися вже на п'ять місяців. Вони залежить від суми боргу, яка має бути списана.

  Як відомо, Україна 23 серпня повинна виплатити 60 млн доларів купона та погасити єврооблігації на 500 млн доларів 23 вересня. Українська влада каже, що якщо на цьому тижні не вдасться домовитись про реструктуризацію боргів, то буде введений мораторій на виплату зовнішніх боргів.

  Нагадаємо, 5 серпня кредитори відхилили оновлену пропозицію України з реструктуризації зовнішнього боргу. Мінфін продовжував наполягати на списанні 40% боргу, відстрочку погашення та зниження процентної ставки. Наприкінці ж липня кредитори запропонували Україні списати 5% зовнішніх боргів при їх реструктуризації. 

  Теги : Яресько реструктуризація Україна кредитори зовнішній борг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів