Україна щорічно втрачає через корупцію на митниці 4 млрд гривень

  6 Серпня, 2018 09:41
  Тільки на одній партії вантажу, який проходить через митницю, держава втрачає тисячі євро.

  Україна через корупцію на митниці втрачає понад 4 млрд євро щороку, що складає більше однієї десятої всієї дохідної частини бюджету і вдвічі більше тієї суми, яку Україна в 2018 році хоче отримати від Міжнародного валютного фонду, Євросоюзу та Світового банку.

  Про це йдеться в розслідуванні корупції на українській митниці, проведеному німецьким виданням Süddeutsche Zeitung, пише DW.

  Süddeutsche Zeitung, спираючись на документи, митні і транспортні накладні, описує махінації, які застосовуються для уникнення сплати мита, відзначаючи, що тільки на одній партії вантажу держава втрачає тисячі євро.

  Також наголошується, що в махінаціях на митниці беруть участь співробітники поліції, прокуратури та СБУ.

  "Для нелегальних угод утворюються нові фірми, які контролюють люди з оточення співробітників митниці, прокуратури та офіцерів поліції", – пише видання.

  Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва скасував заборону інвестору компанії "Трейд Коммодіті" Володимиру Трофименку, підозрюваному в причетності до розтрати 149 млн гривень при закупівлі палива Міністерством оборони, спілкуватися з іншими підозрюваними у цій справі.

  Теги : корупція митниця ДФС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів