Україна продовжить говорити з Росією про газ лише за обґрунтованої ціни

  1 Липня, 2015 14:59
  Володимир Демчишин вимагає від РФ економічно вивіреної ціни на газ.
  Фото з відкритих джерел

  Україна згодна продовжувати газові переговори з РФ за умови обґрунтованої та економічно вивіреної ціни на газ, а також зрозумілої формули розрахунку.

  Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, повідомляє його прес-служба.

  За його словами, формула розрахунку ціни на газ, запропонована Росією, - є ані обґрунтованою, ані економічно вивіреною. "Станом на сьогоднішній день нам безапеляційно пропонують ціну, яка вища ціни реверсних поставок із Європи" – сказав Демчишин.

  Він додав, що Україна прекрасно розуміє, що на східному кордоні російський газ має бути дешевшим, оскільки не враховується вартість транзиту.

  Міністр наголосив, що українська сторона відкрита для подальшої дискусії за підтримки європейських партнерів, щоб досягти взаємовигідного рішення щодо закупівель російського газу Україною на період опалювального сезону 2015-2016 рр.

  Як повідомлялось, тристоронні газові переговори у Відні закінчились безрезультатно. Україна не прийняла запропоновані Росією умови про ціну 247,18 дол. за тисячу кубометрів газу. Таким чином, РФ хоче удвічі зменшити для України знижку на газ. Оскільки умови поставок так і не були узгоджені, "Нафтогаз" відсьогодні призупинив закупівлю газу в російського "Газпрому"

  Теги : Росія демчишин ціна на газ Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів