Україна обмірковує можливість купівлі вугілля в Австралії

  11 Лютого, 2016 16:30
  У разі досягнення домовленості імпорт австралійського вугілля здійснюватиметься вже до наступного опалювального сезону.

  Міністерство енергетики й вугільної промисловості та ПАТ "Центренерго" розглядають можливість закупівлі вугілля з Австралії.

  Про це сьогодні журналістам заявив директор Трипільської теплоелектростанції, яка входить у "Центренерго", Петро Кравець.

  "Компанія на сьогодні разом з міністерством розглядає питання підписання контракту із закупівлі вугілля в Австралії", - сказав він.

  За словами директора ТЕС, у разі досягнення домовленості постачання здійснюватиметься вже до наступного опалювального сезону.

  При цьому Кравець також повідомив, що напередодні Трипільська ТЕС отримала першу партію вугілля, яке прибуло в порт "Південний" із Південно-Африканської Республіки.

  Як відомо, раніше в ЗМІ з’явилась інформація, що під виглядом дорожчого вугілля з ПАР "Центренерго" закуповує антрацит із Донбасу.

  Наголошувалося, що контролюють цей процес особи, наближені до Віктора Медведчука, одного з представників України на переговорах з Росією щодо врегулювання війни на Донбасі, який є кумом президента Росії Володимира Путіна.

  На тлі цих відомостей міністр енергетики та вуглепрому Володимир Демчишин 4 лютого доручив Службі безпеки та Фіскальній службі перевірити документи щодо імпорту вугілля для "Центренерго".

  Теги : вугілля Міненерго центренерго австралія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів