Україна хоче підписати тристоронній протокол щодо російського газу – для впевненості

  30 Червня, 2015 17:19
  Українська сторона наполягає на підписанні "газового" документу, щоб зафіксувати тимчасові домовленості з усіх спірних питань як мінімум до кінця I кварталу 2016 року.
  Фото з відкритих джерел

  Україна в рамках тристоронніх газових переговорів наполягає на вирішенні всіх спірних моментів щодо постачання російського газу до кінця квітня 2016 року – коли завершуються судові спори між Україною та РФ у Стокгольмському арбітражі.

  Як повідомили в НАК "Нафтогаз України", рішення щодо забезпечення поставок російського газу в Україну і ЄС має бути тристороннім та зобов’язальним, щоб зафіксувати тимчасові домовленості з усіх спірних питань як мінімум до кінця I кварталу 2016 року.

  Саме таку позицію компанія озвучила під час газових переговорів ЄС, України і Росії, які проходять сьогодні у Відні.

  У повідомленні "Нафтогазу" йдеться, що Україна наполягає на підписанні тристороннього протоколу на рівні міністерств енергетики України, Росії та представника Європейської комісії. А "Нафтогаз" і "Газпром" мають підписати доповнення до договору на постачання газу.

  У компанії зазначають, що за таким принципом був вибудуваний "зимовий пакет", підписаний у Брюсселі 2014 року та який показав свою ефективність, забезпечивши стабільні поставки російського газу в опалювальний сезон 2014-2015 року. 

  Теги : Росія Нафтогаз ЄС Україна газові переговори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів