Україна буде виготовляти китайські штурмовики для ЗСУ

  17 Листопада, 2015 15:57
  Китайські літаки збиратимуть в Одеській області.

  Україна досягла попередньої домовленості з Китаєм щодо закупівлі для Військово-повітряних сил ЗСУ легких штурмовиків та навчально-бойових літаків Hongdu L-15, повідомила "Думская".

  Джерела в Міноборони заявили, що головною умовою з боку України є локалізація складання штурмовиків на території Україні.

  Виробництво L-15 планують закласти на Одеському авіаційному заводі, на якому з допомогою Китаю планується наростити потужності.

  Зазначається, що спочатку виробництво літаків збиралися запустити у 2016-му році, але процес трохи підвіс, і тому в наступному році відбудеться лише перша зустріч з представниками КНР для узгодження всіх деталей контракту.

  Кількість закуповуваних штурмовиків і вартість контракту поки тримають в секреті.

  Зазначимо, що літаки L-15 виготовляються за участі Китаю, України та Росії. З України на штурмовики встановлюють двигуни АІ-222-25Ф, які виготовляє запорізька "МоторСіч".

  L-15 здатний розганятися до 1,6 М (1715 км/год), практична стеля становить 16,5 км, бойовий радіус — 550 км. Бойове навантаження машини — 3 тонни на 6 точках підвіски. Це можуть бути керовані ракети "повітря-повітря" ближнього бою, блоки з некерованими ракетами або бомби.

  Теги : ЗСУ Китай ВПС авіація
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів