Украерорух втратить $150 млн в разі закриття повітряного простору для РФ

  19 Вересня, 2015 12:25
  Що стосується транзиту, то для літаків, що прямують до напрямку Туреччини, Болгарії та країн Близького Сходу час польоту збільшиться на 35-40 хв.

  У разі якщо через санкції український авіапростір закриється для російських компаній, державне підприємство обслуговування повітряного руху України "Украерорух" буде втрачати щорічно 150 млн дол.

  Про це заявив колишній екс-заступник міністра інфраструктури України Олександр Кава.

  "Для російських авіакомпаній російський ринок не є настільки великим і настільки чуттєвим. Що стосується транзиту, то безперечно, для тих літаків, що прямують в напрямку Туреччини, Болгарії і країн Близького Сходу, вони будуть змушені облітати територію України. Це буде збільшувати час польотів на 35-40 хвилин", - сказав він.

  За словами Кави, якщо буде санкція щодо заборони прольоту над територією України – це призведе до того, що ”Украерорух”, який отримує плату за проведення літаків над територією нашої країни, буде втрачати близько 150 млн дол на рік.

  "Це торкнеться і зайнятості працівників, які працюють в "Украерорусі", – зауважив він.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо застосування санкцій проти Росії.

  16 вересня РНБО оприлюднила список фізичних та юридичних осіб РФ, які потрапляють під розширені санкції.

  Теги : санкції проти росії Украерорух
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів