Ухвалення держбюджету не гарантує нового траншу від МВФ – Яресько

  30 Грудня, 2015 11:24
  За словами Міністра фінансів, у МВФ можуть виникнути питання щодо змін у видатковій та податковій частинах бюджету, а також щодо структурних реформ.
  Фото з відкритих джерел

  Затвердження державного бюджету на 2016 рік не гарантує надання коштів від Міжнародного валютного фонду, адже досі існують неузгоджені позиції.

  Про це заявила Міністр фінансів Наталія Яресько під час сьогоднішньої прес-конференції.

  "Хоча ухвалення бюджету є передумовою надання нового траншу Міжнародного валютного фонду, він ще не є гарантією надання нового траншу. Адже під час переговорів у Верховній Раді в наш пакет законодавства було внесено низку змін і вони потребують окремого узгодження із Міжнародним валютним фондом. Я повністю не впевнена, що ці всі зміни будуть узгоджені", - йдеться в заяві.

  Яресько наголосила, що у МВФ можуть виникнути питання перш за все, щодо змін у як у видатковій, так і податковій частинах бюджету, а також щодо структурних реформ.

  Нагадаємо, Валерія Гонтарева заявила, що існують численні ризики, які можуть перешкодити реалізації закладеного Мінфіном до держбюджету-2016 року і раніше розрахованого МВФ середньорічного прогнозу курсу гривні в 24,1 гривні за долар.

  Теги : Яресько МВФ транш держбюджет мінекономіки бюджет-2016
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів