У Раді пропонують розібратися, як "Нафтогаз" витрачає гроші українців

  15 Травня, 2018 15:45
  Прості громадяни переплачують за газ, тоді як, зауважує Каплін, керівництво НАКу отримує мільйонні зарплати й чималі премії.

  Народний депутат Сергій Каплін зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про створення депутатської робочої групи для з’ясування питання, як НАК "Нафтогаз України" витрачає гроші українців.

  Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

  Він зауважив, що, за підрахунками експертів, щороку українці переплачують за газ мільярди. Захмарні тарифи, наголошує Каплін, йдуть на мільйонні зарплати керівників та адміністративні перевитрати "Нафтогазу".

  "Складові цін на газ корупційні – тарифи збільшуються в угоду МВФ, тим часом Уряд заявляє, що ще менше українців зможуть претендувати на субсидію, з якою хоч якось могли собі дозволити опалення взимку", – зазначив нардеп.

  При цьому, за словами Капліна, менеджери НАКу виписують собі премії в розмірі річних зарплат, а "Нафтогаз" закуповує втридорога броньовики й поповнює автопарк.

  Тому, вважає депутат, потрібно розібратися з тим, куди йдуть зароблені на українцях 40 млрд гривень і як безглузда корупційна прокладка "Нафтогаз" ними розпоряджається.

  Нагадаємо, у 2017 році на зарплати й винагороди членам правління та наглядової ради НАК "Нафтогаз України" було витрачено 204 млн гривень.

  Теги : Нафтогаз Андрій Коболєв Сергій Каплін премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів