У Мінекономіки підтримують ідею обов’язкових тендерів на держзакупівлі від 50 тис. грн

  12 Квiтня, 2018 13:47
  Нефьодов вважає, що зниження порогу державних закупівель дозволить економити кошти держбюджету.

  Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов  позитивно оцінює зменшення порогу державних закупівель з 200 тис. гривень до 50 тис. гривень.

  Про це він заявив у коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1.

  Нефьодов, зокрема, зазначив, що зараз є багато випадків, коли закупівлі проводяться за допороговими цінами – по 199 тис. гривень.

  "Можна якось пояснювати це, але, напевно, це прямий доказ корупції. Доказ того, що у брата, свата купують за той абсолютний максимум, який можна без проведення тендеру", – зауважує заступник глави Мінекономіки.

  За словами Нефьодова, в другому півріччі 2017 року на такі прямі угоди припадало майже 17% усього бюджету закупівель в Україні. А це, стверджує він, близько 85 млрд гривень.

  Заступник міністра переконаний, що зниження граничної вартості допорогових державних закупівель дозволило б зекономити щонайменше 7 млрд гривень за півріччя.

  "Це дасть можливість державі зекономити величезні кошти, а з іншого боку відкрити цей ринок не просто для родичів чиновників, а й для малого і середнього бізнесу", – підсумував посадовець.

  Як відомо, президент України Петро Порошенко вважає за доцільне знизити вартість допорогових закупівель на товари і послуги з 200 тис. гривень до 50 тис. гривень, водночас спростивши процедуру допорогових закупівель на незначні суми.

  Теги : тендер мінекономіки держзакупівлі Максим Нефьодов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів