У Мінагрополітики сподіваються приватизувати держпідприємства у вересні

  13 Серпня, 2015 10:57
  У відомстві не вважають, що цим втрачають стратегічні компанії чи галузі.
  Фото з відкритих джерел

  У Міністерстві аграрної політики та продовольства хочуть якнайшвидше приватизувати державні компанії. Про  це журналістам розповів член конкурсної комісії з приватизації Георгій Вашадзе, передає кореспондент UA1.

  "Якщо закон дозволить, то трансляція самої співбесіди буде в онлайні. Вона проводитиметься в кінці серпня чи на початку вересня…Сподіваюсь, у вересні вже будуть ефективні менеджери", – розповів член конкурсної комісії.

  Він зазначив, що в Україні немає позитивних прикладів, коли держава є хорошим менеджером для держкомпаній.

  "Тому основна ціль і задача, що стоїть перед міністерством (аграрної політики та продовольства – Ред.) – максимально швидко приватизувати і передати у приватні руки ці корпорації. Можливо, скажуть, що цим ми втрачаємо стратегічні компанії чи галузі… Поняття стратегічних компаній – це радянське поняття, на відміну від розвинених країн та розвинених економік. Відверто кажучи, нічого стратегічного немає ні в спиртовому виробництві, ні в самому "Укрспирті",  – додав Вашадзе.

  Зазначимо, що приватизації підлягають 86 підприємств. Ще 15 підприємств, за словами представників міністерства, додали до цього списку.

  Теги : Мінагрополітики приватизація держпідприємства
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів