У Києві лікарня купила 50 швабр за 123 тис. грн

  21 Липня, 2016 17:09
  Лікарі навчилися обдурювати ProZorro.
  Швабри Vermop
  Швабри Vermop

  Київський міський клінічний онкологічний центр через систему ProZorro закупив 50 швабр за 123 тис. грн (по 2,5 тис. грн за штуку). Про це повідомило "Новое время" з посиланням на Центр протидії корупції (ЦПК).

  У ЦПК заявили, що обман системи вдався через нечіткий опис предмету закупівлі.

  "У Київському міському клінічному онкологічному центрі під час закупівлі професійних німецьких швабр Vermop було зазначено, що предметом закупівлі є "пристрій з утримувачем та насадкою". Пропозицію в зазначеному тендері подав лише один учасник", - повідомили у Центрі.

  Керівник відділу боротьби з корупцією Центру Ейдос Гліб Канєвський повідомив, що 3,8% процедур закупівель медичних закладів у Києві проведені непрозоро. За даними, які можна дослідити через внутрішню систему bi.prozorro, 79 % закупівель мають низьку якість оголошень, а 72,5 % - низьку конкурентну активність.

  Зазначається, що з початку 2016 року через систему електронних закупівель Prozorro медичні заклади столиці провели 4 109 тендерів, через які підписали контракти на 53,8 млн грн. Потенційна економія закупівель через ProZorro складає 25,6 млн грн, або 20,77%, середня кількість пропозицій в 1 процедурі складає 2,74.

  Теги : Київ лікарні prozorro
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів