У Гройсмана хочуть засекретити закупівлі для армії

  24 Жовтня, 2017 16:15
  Кабмін має намір прибрати з Prozorro оборонну сферу.

  Міністерство економрозвитку запропонувало вивести оборонну сферу з-під дії закону "Про публічні закупівлі".

  Це передбачає законопроект, який 24 жовтня буде винесено на розгляд комітету уряду під головуванням першого віце-прем'єра – глави Мінекономіки Степана Кубіва, пишуть "Наші гроші".

  Загалом проект закону передбачає низку поправок, що регулюють державні закупівлі. Зокрема, пропонується виключити абзац 12 пункту 4 частини першої закону, який стосується оборонних закупівель.

  У разі ухвалення законопроекту, в системі електронних закупівель "Prozorro" більше не публікуватимуться дані угод про розробку, виготовлення, реалізацію, ремонт, модернізацію та утилізацію озброєння, військової техніки, боєприпасів, поставку товарів, надання послуг і виконання робіт для державного оборонного замовлення.

  Водночас, у пояснювальній записці, під якою підписався зам Кубіва Максим Нефьодов, немає обґрунтування виключення підприємств Міноборони.

  Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів увів в оборонну програму державну службу-посередника, яка зароблятиме мільйони на контрактах.

  Посередник буде підконтрольний Мінекономіки Кубіва, грошові потоки залежатимуть від очільника уряду Гройсмана, які з прийняттям законопроекту будуть засекречені.

  Теги : Гройсман Міноборони Степан Кубів Кабмін держзакупівлі prozorro
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів