У БПП вважають, що досягли компромісу щодо законопроекту про зниження ренти на газ

  12 Листопада, 2015 11:10
  Перша стосується "Укргазвидобування". Друга - перерахунку пільгових кубометрів газу в сторону зібльшення.
  Ігор Кононенко
  Фото з відкритих джерел
  Ігор Кононенко

  У законопроекті щодо ренти на газ прийняті дві поправки, розповів журналістам в парламенті заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, передає власний кореспондент.

  "Є консенсус. Вчора відбувся податковий комітет. Прийняті дві поправки, які сьогодні будуть голосуватися з рішення комітету, хоча не виключено, що ці поправки будуть поставлені на підтвердження", - розповів нардеп.

  Кононенко пояснив, що перша поправка стосується "Укргазвидобування". Пропонується, що вони платитимуть ренту на загальних підставах з 1 квітня наступного року, тобто після опалювального сезону.

  Друга поправка - це зобов'язати Кабмін з 1 лютого зробити перерахунок пільгових кубів газу в сторону збільшення.

  "Позиція нашої фракції - потрібно говорити не про зниження тарифів, бо в цьому разі ми торпедуємо програму МВФ, бо там чітко записано, що тарифи маємо збільшувати, а не знижувати, а потрібно говорити про пільгові куби. Тому що знаєте, що є постанова Кабміну, що 1200 кубів - це на сезон. До лютого, в будь-якому випадку, вистачає, далі - в залежності від температури на вулиці, статистики витрат по населенню економічної ситуації і реальної економії по закупівлі газу, Кабмін зможе прийняти рішення про збільшенню з 200 на якусь іншу цифру", - пояснив Кононенко.

  На запитання "Чи узгоджена ця позиція з усіма фракціями коаліції?" нардеп відповів, що цю пропозицію підтримує "Народний фронт", за неї також голосуватимуть депутатські групи та позафракційні.

  Кононенко готовий шукати компроміс із "Самопоміччю" у цьому голосуванні. Яка позиція у "Батьківщини", він не знає.

  Теги : газ тарифи на газ Укргазвидобування рента
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів