У банку "Юнісон" назвали незаконним введення тимчасової адміністрації НБУ

  30 Квiтня, 2016 18:35
  У банку Клименка заявили про незгоду з рішенням НБУ щодо своєї неплатоспроможності.

  Акціонери банку "Юнісон" заявили про свою незгоду з рішенням НБУ щодо визнання установи неплатоспроможною та намір позиватися до суду.

  Про це повідомляє "Українська правда".

  "Станом на 27 квітня, на момент введення тимчасової адміністрації, банк "Юнісон" був абсолютно ліквідним. Власні кошти банку в касах відділень та на рахунках в інших банках і НБУ становили 92,5 млн. грн., та 22 млн. грн. гарантійного депозиту, що забезпечують розрахунки власників платіжних карт банку", - заявили в банку.

  Крім того, в "Юнісоні" наголосили: "З огляду на зобов'язання перед фізичними особами у сумі 143,8 млн. грн., банк може виконати всі виплати клієнтам. Усі показники підтверджені рейтинговими агентствами і авторитетними міжнародними компаніями. Таким чином, на балансі банку залишається сума активів в розмірі майже 500 млн. грн. і технології банку, які являють собою "ласий шматок" для державних рейдерів".

  Як відомо, НБУ визнав банк "Юнісон" неплатоспроможним - станом на 1 квітня 2016 року регулятивний капітал банку "Юнісон" становить 5 млн гривень. Однак банк запевняє, що не залучав рефінансування від НБУ.

  Теги : банк нбу олександр клименко антон клименко юнісон неплатоспроможність
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів